, , , , , ,

خرید قفس مرغداری تخم گذار

خرید قفس مرغداری تخم گذار و از طریق بازارهای مجازی، حضوری به راحتی امکان پذیر می باشد. که شما مشتریان و متقاضیان می توانید با صرفه جویی در زمان و هزینه و به شکل مستقیم به صورت آنلاین با تولید کنندگان در ارتباط باشید و کالا مدنظر خود را با کیفیت بسیار ویژه و قیمت استثنایی تهیه و خریداری نمائید تا در اسرع وقت و سریع ترین زمان ممکن برای شما عزیزان ارسال گردد و استفاده نمائید و بهره مند شوید.

خرید قفس مرغ تخم گذار

قیمت قفس مرغداری

نام محصول قیمت قیمت تعداد تامین کننده
قفس تمام اتوماتیک تماس بگیرید   09115716223  4poultry@
قفس نیمه اتوماتیک تماس بگیرید   09115716223  4poultry@

قفس مرغداری ?

قفس مرغداری ?اگر شما عزیزان و هم وطنان گرامی می خواهید اطلاعات و مشخصات کاملی در رابطه با قفس مرغداری بدست آورید بهتر است با تولیدی های معتبر و مشاوره های حرفه ای به صورت رایگان در ارتباط باشید و از آنها راهنمایی بگیرید تا بتوانید با بازارهای دیگر مقایسه نمائید و با خیال راحت خرید خود را انجام دهید و بهره مند گردید.
که در حال حاضر در تمام کشورهای پیشرفته دنیا برای پرورش و نگهداری مرغ های تخمگذار از قفس مرغداری استفاده می شود.
این روش به علت مزایای اقتصادی و بهداشتی که دارد علاوه بر مرغ های تخمگذار برای پرورش جوجه های گوشتی هم به کار برده می شود.
به طوری که به مرور در تمام زمینه‌های تولید طیور جانشین روش بستر شده است. در ایران نیز خوشبختانه این روش مورد توجه و استقبال تولیدکنندگان تخم مرغ قرار گرفته است به طوری که تقریباً بیش از نود درصد از مرغ های تخمگذار با این روش نگهداری می‌شوند.

انواع قفس مرغداری

انواع قفس مرغداریدر اکثر مرغداری های صنعتی مرغ تخمگذار ، برای نگهداری مرغ ها از اولین روز تا آخرین روز از انواع قفس مرغداری وانواع قفس مرغ تخمگذار استفاده می کنند. یعنی گله از همان روز اول تا آخرین روز بهره برداری در قفس نگهداری می شود و این امریست که امروزه در اکثر کشورهای پیشرفته و در اکثر مرغداری ها از انواع و اقسام قفس ها استفاده می شود. که این کالا دارای مزایای فراوانی است و به صورت استاندارد و بهداشتی از طریق بازارهای خرید و فروش معتبر و مطمئن با کیفیت و قیمت مطلوبی ارائه و پخش می گردد. که این قفس ها در سیستم مرغداری بسیار حائز اهمیت می باشد.

برای پرورش مرغ در سیستم قفس و انواع و اقسام قفس مرغداری مدلهای گوناگونی وجود دارد و دو مدل دسته بندی را برای استفاده از قفس ها در پرورش مرغ می توان در نظر گرفت. که یکی از دسته بندی ها براساس ابعاد و اندازه و شکل ظاهری و دیگر براساس نوع پرورش و کاربرد می باشد و بسیاری از قفس ها مسطح و برخی به صورت پله ای و طبقه ای هستند

انواع قفس مرغداری و مرغ تخمگذار از نظر شکل ظاهری عبارتند از :

 • قفس منبری
 • قفس باتری یا قفس طبقاتی ساده
 • قفس باتری یا قفس طبقاتی تمام اتوماتيک
 • قفس معمولی
 • قفس مسطح

قفس مرغداری مخصوص نگهداری جوجه

قفس مرغداری مخصوص نگهداری جوجه قفس مرغداری مخصوص نگهداری جوجه از بدنه ای مقاوم و ضد زنگ طراحی شده اند که مقاومت بسیار بالایی دارند و این قفس ها کاملا برای محیط های صنعتی و برای مصارف صنعتی تولید شده است و در ساخت این قفس ها از توری ها مخصوص از جنس مرغوب استفاده شده که مقاومت بالایی دارند همچنین توری ها به گونه ای می باشند که بنا به خواست مشتری می توان در توری های قفس از پوشش رنگ کوره ای و رنگ پودری ضد خش استفاده نمود. که شما مشتریان و مخاطبان گرامی می توانید به شکل های مختلفی این کالا را با کیفیت ممتاز و قیمت ایده آل تهیه و خریداری نمائید و بهره مند شوید.

قفس مرغداری

قفس مرغداری

از ویژگی های قفس مرغداری می توان به سیستم منبع آب مستقل اشاره نمود که از جنس مرغوب می باشد و در این سیستم منبع آب می توان مکمل های دارو را که مخصوص پرندگان می باشد به آب اضافه نمود. که توری های مخصوص قفس مرغداری از جنس فوق العاده مناسب است و جنس توری های قفس ها صد زنگ می باشد و فشار بالایی را تحمل می کنند و در قفس ها به دلیل نگهداری طولانی مدت طیور و مرغ ها قابلیت جمع آوری تخم ها را نیز دارد و بدون آسیب به تخم ها آنها را جمع آوری می نمایند. که انواع قفس های مرغداری به راحتی نصب و راه اندازی می شوند و شما خریداران محترم می توانید با سایز و ابعاد گوناگونی به شکل اینترنتی با کمترین هزینه و بدون چانه زدن تهیه نمائید.

برخی از مزایای قفس مرغداری عبارتند از:

 • بهبود آمارگیری طیور
 • اختلاط مناسب مرغ ها
 • امکان حذف و جایگزینی راحت طیور در صورت مشاهده بیماری
 • جمع آوری اتوماتیک تخم مرغ ها
 • جمع آوری بهینه کودها
 • صرفه جویی در مصرف سوخت
 • کاهش بیماری
 • کمک به بهداشت بهتر با استفاده از آبخوری و دانخوری اتوماتیک

اهمیت استفاده از قفس مرغ برای پرورش مرغ گوشتی و قفس مرغ تخمگذار :

اهمیت استفاده از قفس مرغ برای پرورش مرغ گوشتی و قفس مرغ تخمگذار : اهمیت استفاده از قفس مرغ برای پرورش مرغ گوشتی و قفس مرغ تخمگذار بسیار متعدد و بیشمار می باشد. که دارای مزایا و کاربردهای ویژه ای است و قفس مرغ گوشتی به صورت سه الی چهار طبقه با تعبیه راهرو می باشد. که ابعاد و اندازه این قفس ها برحسب حداکثر بهره وری و رفاه مرغ و پرندگان است و دارای ویژگی های مثبت و منحصر به فرد می باشد و اهمیت استفاده از این قفس ها به دلیل رشد و نمو مرغ ها می باشد که به صورت کاملا بهداشتی و عاری از هر گونه بیماری می توانند رشد کنند.

ویژگی های قفس مرغ عبارتند از:

 • دارای دانخوری
 • دارای آبخوری
 • دارای کفی
 • دارای روشنایی یکنواخت
 • دارای درب کشویی
 • دارای سیستم تهویه مناسب

فواید پرورش مرغ در قفس مرغ تخمگذار صنعتی :

فواید پرورش مرغ در قفس مرغ تخمگذار صنعتی : فواید پرورش مرغ در قفس مرغ تخمگذار صنعتی بسیار فراوان می باشد. که پرورش مرغ ها در قفس مرغمرغ تخمگذار صنعتی به بخش های کوچکی تقسیم شده و امکان نظارت بهتر بر آنها منجر مي شود که در صورت مشاهده هرگونه بيماري در مرغ ها، امکان حذف و یا جایگزینی آنها به راحتی مقدور می باشد. همچنین امکان بررسی رابرای بهبود مدیریت به بهترين نحو مقدور می سازد. از طرفی برای جمع آوری تخم مرغ از نوار نقاله استفاده می شود که خود منجر به خارج شدن سریع تخم مرغ از دسترس مرغ ها ، کاهش میزان شکسته شدن و جمع آوری سریع تر آنها می شود و افزایش کیفیت جوجه های حاصله را در پي خواهد داشت. همچنين در قفس های مرغ تخمگذار صنعتی ، کودهای حاصله توسط نوار نقاله به صورت مستمر از سالن خارج شده و میزان تهویه مورد نیاز به ازای هر مرغ نسبت به حالت پرورش در بستر کاهش پیدا می كند که خود منجر به صرفه جوئی در مصرف سوخت و شرایط مطلوب تر براي پرورش مرغ های مادر شده وشيوع بيماري هاي واگير دار را به حداقل ممكن می رساند. که شما خریداران می توانید با کیفیت شگفت انگیز و قیمت مناسب و باورنکردنی تهیه و خریداری نمائید.

انواع قفس مرغ تخمگذار

انواع قفس مرغ تخمگذار خرید و فروش انواع قفس مرغ تخمگذار به آسانی در محیط اینترنتی و با مراجعه به مراکز و مجموعه های مربوطه امکان پذیر است. خریدار با بررسی اطلاعات محصول مورد نظر خود و با در نظر گرفتن احتیاجات خود می تواند انواع مختلف این کالا را با کیفیت اعجاب انگیزی خربداری نماید. به دلیل حساس بودن مرغ های تخمگذار باید مکان نگهداری و پرورش انها از نظر حرارت، دسترسی به آب و دان، بهداشت، تهویه کاملا مناسب باشد تا استرس ها باعث کم شدن میزان تولید و پرورش نگردد. که این کالا مورد توجه اکثر مرغداری شده است و طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده و در کشور بسیار رایج و پررونق می باشد.

انواع قفس های مرغ تخمگذار در کشور از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. که این کالا با کیفیت مطلوب را می توانید با خیالی آسوده از قطب فروش آنلاین خریداری و سفارش نمائید تا در سریع ترین زمان ممکن با برترین کیفیت برای شما ارسال گردد.

در حال حاضر این امکان فراهم شده تا همه خریداران قفس های مرغ تخمگذار با کیفیت درجه یک بتوانند به راحتی سفارش عمده و جزئی خود را از طریق مجموعه های فروش آنلاین با خرید آسان تر و قیمت مناسب تر تهیه نمایند و تمامی نمونه های قفس الهام گرفته از نیاز خریداران در جامعه می باشد. که با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از خریدها را می توان به صورت اینترنتی و آنلاین انجام داد و شما هر مدلی که مدنظرتان است به راحتی خریداری نمائید.

قفس مرغ تخمگذار پله ای (انفرادی)

قفس مرغ تخمگذار پله ای (انفرادی) در کشور معمولا از قفس مرغ تخمگذار پله ای (انفرادی) استفاده می شود و خصوصیات  این گونه قفس ها این است که در آنها از وسایل اتوماتیک استفاده نشده و کارها به طور دستی و توسط کارگر انجام می شود . از این رو در همه جا قابل استفاده  است . در این نوع قفس ، معمولا دو قفس انفرادی در وسط و یک قفس در هر طرف آن قرار گرفته است و به همین دلیل به آن پله ای یا انفرادی می گوییم. در قفس مرغ تخمگذار از آبخوری ناودانی استفاده می گردد و جنس آن از پلاستیک و آلومینویم می باشد و شما مخاطبان عزیز و ارجمند می توانید از طریق بازارهای مورد اطمینان و معتبر خریداری نمائید. شما هم وطنان گرامی می توانید این کالا ارزشمند را از طریق مجموعه های آنلاین با کمترین هزینه و زمان و بدون هیچ محدودیتی بدون هیچ واسطه ای تهیه و خریداری نمائید.

قفس مرغ تخمگذار چند طبقه اي و اتوماتيک

قفس مرغ تخمگذار چند طبقه اي و اتوماتيک در شهرهای بزرگ و کوچک و کشورهایی که کارگر کم است و سطح دستمزدها بالاست و همچنین امکانات فنی فراهم است. معمولا از قفس مرغ تخمگذار چند طبقه اي و اتوماتيک استفاده می شود و حداکثر صرفه جویی در کار و جا صورت می گیرد و ممکن است این قفس ها سه الی چهار طبقه و حتی بیشتر نیز باشند. که در هر قفس یک یا دو مرغ نگهداری می شود و دیواره این قفس ها از آهن مرغوب و باکیفیت است و کف آن مشبک و شیب دار بوده و غذا و دانه های طیور به وسیله دانخوری های اتوماتیک زنجیری در طول قفس به حرکت در می آید و آبخوری ها هم به شکل اتوماتیک در اختیار مرغ ها قرار می گیرد.

قفس مرغداری مسطح و اتوماتيک

قفس مرغداری مسطح و اتوماتيک جنس قفس مرغداری مسطح و اتواماتیک آهن گالوانیزه می باشد و کف این قفس ها از توری با ابعاد دو سانتی متر تشکیل شده است.
به طوری که مدفوع طیور و مرغ ها از بین این تورها گذشته و روی زمین می افتد و سایز این قفس ها متغیر بوده و کنار هم به شکل منظم در سرتاسر سالن ها چیده می شود و همه این قفس های مسطح و اتوماتیک دارای دانخوری و آبخوری مشترک هستند. اگر شما خواهان خرید این کالا هستید و می خواهید جزئیات این کالا را به دست آورید بهتر است با کارشناسان کارآزموده و مجرب به صورت حضوری و تلفنی در ارتباط باشید و خرید خود را از طریق مجموعه های مورد اعتماد انجام دهید.

خرید قفس مرغ تخم گذار

خرید قفس مرغ تخم گذار شما متقاضیان مرغداری عزیز می توانید برای خود با اطمینان خاطر، قفس مرغ تخم گذار را از فروشگاه ها و مجموعه های معتبر با درجه یک ترین و مناسب ترین کیفیت خریداری کنید.
که این محصول با تمام نیازها سازگار می باشد و افراد می توانند با انتخاب برترین قفس نیاز و احتیاجات خود را مرتفع سازند.
که این مجموعه ها معتبرترین عرضه کنندگان در کشور برای خرید قفس می باشد.
قفس های مرغ تخمگذار در بین افرادی که در حال پرورش مرغ و طیور هستند از اهمیت شایانی برخوردار می باشد.
که می توانند این کالا را با طرح های منحصربه فرد و کیفیت بسیار عالی خریداری نمایند که این قفس ها برای رضایت مندی مشتریان تلاش کرده است تا ویژه ترین قفس مرغ را ارائه کنند و متقاضیان به خوبی استفاده نمایند.

لیست قیمت قفس مرغ تخم گذار

لیست قیمت قفس مرغ تخم گذارلیست قیمت تجهیزات مرغداری برای خرید ارزان و عمده تجهیزات مرغداری موجود در بازار باید با کارشناسان بخش فروش ما ارتباط برقرار نمود.

لیست قیمت قفس مرغ تخم گذار  به عوامل و پارامترهای گوناگونی وابسته می باشد.
و بدون هیچ واسطه و دلالی با کیفیت و قیمت اعجاب انگیزی از طریق بازارهای مطمئن سطح شهر برای مشتریان توزیع می گردد تا به خوبی استفاده نمایند و بهره مند شوند.

شما هم وطنان گرامی می توانید با مراجعه حضوری و یا به صورت تلفنی لیست قیمت انواع قفس های مرغ تخمگذار را بدست آورید و با بازارهای دیگر مقایسه نمائید تا بتوانید به راحتی تصمیم نهایی خود را بگیرید.

قیمت قفس مرغ به صورت عمده به کیفیت و عمر آن بستگی دارد. که شما هم میهنان عزیز می توانید از مکان های مختلف به شکل حضوری و یا به شکل آنلاین هر مدل قفس را که مدنظر دارید به صورت تکی و کلی بدون هیچ دلال و واسطه ای خریداری نمائید و لذت ببرید و به خوبی بهره مند شوید.

عوامل تاثیرگذار بر لیست قیمت قفس مرغ تخم گذار عبارتند از:

 • کیفیت و جنس قفس
 • نحوه فروش قفس مرغ تخمگذار
 • هزینه حمل و نقل مرغ تخمگذار
 • ابعاد و سایز قفس مرغ تخمگذار

 

11648 پاسخ
 1. slot gacor
  slot gacor گفته:

  naturally like your web-site but you have
  to take a look at the spelling on quite a few of your posts.

  Many of them are rife with spelling problems and I to
  find it very bothersome to tell the truth however
  I’ll definitely come back again.

  پاسخ
 2. 048
  048 گفته:

  Wondereful goiods feom you, man. I have understad your stuff previous too and you are just extredmely
  fantastic. I actually lik wwhat yyou hav aquired here, reall likee whhat youu are stating aand tthe way inn which youu say it.
  You makee it entdrtaining and you stiill care foor to kep itt
  sensible. I can noot wait tto read farr more from you.
  Thiis iss actually a tremendou site.

  پاسخ
 3. Online Betting Spot: Sitemap
  Online Betting Spot: Sitemap گفته:

  Hey there just wanted to give you a quick heads
  up. The text in your article seem to be running off the screen in Firefox.
  I’m not sure if this is a formatting issue or something to do with browser compatibility
  but I thought I’d post to let you know. The design and style
  look great though! Hope you get the problem resolved soon. Thanks

  پاسخ
 4. bokep online toge
  bokep online toge گفته:

  It is appropriate time to make some plans for the future and it’s time to be happy.
  I’ve read this post and if I could I want to suggest you few interesting things
  or tips. Maybe you could write next articles referring to this article.
  I want to read more things about it!

  پاسخ
 5. Canada pharmacy
  Canada pharmacy گفته:

  Unquestionably believe that which you stated. Your favourite reason seemed to be on the net the
  simplest thing to bear in mind of. I say to you, I
  certainly get annoyed at the same time as other people consider
  worries that they plainly do not realize about. You controlled to hit the nail upon the top and also outlined out the entire thing without
  having side effect , other folks could take a signal.
  Will likely be again to get more. Thanks

  پاسخ
 6. me
  me گفته:

  You actually make it seem so easy with your presentation but I find this topic to be actually
  something which I think I would never understand.
  It seems too complicated and very broad for me. I am looking forward for
  your next post, I will try to get the hang of it!

  پاسخ
 7. https://egp-88.com/
  https://egp-88.com/ گفته:

  I have been surfing online more than 3 hours today, yet I never found
  any interesting article like yours. It is pretty worth enough for me.

  In my opinion, if all webmasters and bloggers
  made good content as you did, the web will be a lot more useful than ever before.

  پاسخ
 8. Carpet and Flooring Castle Hill
  Carpet and Flooring Castle Hill گفته:

  With havin so much written content do you ever run into any problems of plagorism or copyright violation? My site has
  a lot of exclusive content I’ve either written myself or outsourced
  but it seems a lot of it is popping it up all over the internet without my permission. Do you know
  any methods to help prevent content from being stolen? I’d definitely appreciate it.

  پاسخ
 9. collision coverage
  collision coverage گفته:

  This design is spectacular! You obviously know how to keep a reader amused.
  Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost…HaHa!)
  Wonderful job. I really enjoyed what you had to say, and
  more than that, how you presented it. Too cool!

  Stop by my website – collision coverage

  پ