قیمت فن سیرکوله

یکی از کار آمد ترین و بهترین هواکش، جهت انتقال هوا در حجم بالا در سالن های نظیر مرغداری ها ، دامداری ها، گلخانه ها می توان از فن سیر کوله نام برد.

 

قیمت فن سیرکوله :

این هواکش به دلیل کیفیت عالی و قیمت ارزان توانسته در بازار های داخلی بی نظیر باشد. شم هم می توانید از محصولات این شرکت نهایت بهره را برده تا از خرید آن با قیمت و کیفیت مطلوب رضایت کامل داشته باشید.

تفاوت این فن با سایر هواکش ها در نحوه نصب آن در سالن می باشد. طوری که هواکش سیرکوله از روی سقف آویزان می باشد. و مابقی فن ها در نزدیکی سقف بر روی دیوار نصب و راه اندازی می شود.

نقطه متمایز این فن با بقیه فن ها، با جبران افت فشار، محیط را به یک فشار مطلوب می رساند که نقش موثری در بازدهی بهتر سایر هواکش ها نظیر جت هیتر، هواکش 140، و فن های گرمایشی را دارد.

لیست قیمت فن سیرکوله

نام محصول قیمت قیمت تعداد تامین کننده
فن سیرکوله 50*50 تماس بگیرید   09115716223  4poultry@
فن سیرکوله 60*60 تماس بگیرید   09115716223  4poultry@

قیمت هواکش سیرکوله

مزایا فن سیرکوله :

راه اندازی سریع و آسان

استهلاک کم انرژی

جبران افت فشار

هوادهی بسیار بالا

مانع انباشته شدن هوای گرم

صدای کم

یکنواخت سازی و رطوبت سالن

متصل بودن به ترموستات

جلوگیری از رشد باکتری

این سیستم با داشتن سنسور های هوشمند قابلیت اندازه گیری دما را نیز داراست.که معمولا در فواصل سرد در ارتفاع پایین تر و همچنین در فواصل گرم هم در ارتفاع بالاتری نصب می شوند. چرا که هوای گرم به خاطر سبکی نسبت به هوای سرد معمولا در سطح بالاتری قرار می گیرد به همین دلیل در تابستان به دلیل تجمع هوای گرم، سنسور در بالاترین حد مجاز نصب شده تا از دم گرفتگی هوا جلوگیری کند.

لازم بذکز است در مرغداری ها هوکش های دیگری چون هواکش 100 و هواکش 140 نیز استفاده می گردد که می توان آنها را مکمل این هواکش ها در تهویه سالون مرغداری دانست

در غیر این صورت طیور،کمتر تخمگذاری می کنند، بجای وزن گیری درست، تغذیه مرغ به فضولات تبدیل می شوند.

مزایا هواکش سیرکوله

ویژگی های فن سیرکوله :

پروانه از جنس استیل

قدرت هوادهی بالا

ضد زنگ زدگی

ضد خوردگی

سرعت در عمل هوادهی

یکی از معتبر ترین تولید کنندگان فن سیرکوله شرکت بادرام تهویه می باشد.

صادرات فن سیرکوله

فن سیرکوله امروزه به  دلیل تولید انبوه و با کیفیتی که در درون کشور وجود دارد به بسیار از کشور های حاشیه  خلیجفارس و  همچنین کشور های  اروبایی صادر می گردد.
به دلیل تورم  و نوانات بازار  داخل صادات این محصول امروزه رونق بسیار فراوانی را دارا بوده و تمامی کشورهای همسایه  به دنببال این محصول شگفت انگیز و کارامد هستند.
فن سیرکوله از بهترین خ  های تولیدی ساخته شده و با بالا ترین کیفت در  اختیار مشتریان و سالن داران قرار میگیرد.

خرید فن سیرکوله

راه های زیادی برای  خرید فن سیرکوله وجود دارد که شما مشتریان عزیز می  توانید از این راه ها خرید خود را انجام  دهید.
خرید از طریق فروشگاه ها و خرید های حضوری و خرید های اینترنتی.
اما چه خریدی بهتر و آسان تر و همچنین مطمئن تر نسبت ب راه های دیگر می  باشد؟

خرید های اینترنتی امروزه یکی از متداول ترین راه ها برای خرید آسان  و بی دردسر می باشد زرا مشتریان می توانند از محصولی که میخرند کامل ترین اطلاعات را دریافت نموده و با کم ترین دردسر خرید خود را انجام دهند.
و اما یکی از مهم ترین مزایای خرید اینترنتی این است که مشتریان در خرید اینترنتی با دلالان و سودجویانی که در بازار وجود دارند و حاشیه سود ها را به بایین ترین حد ممکن میر سانند را حذف نموده و یک  خرید با قیمت عالی با هر تعدادی که می خواهند را انجام داده و هی دردسر  خود همچنین از مشاوره رایگان ما برخوردار شوند. برای خرید خوب و بی دردسر با ما در تماس باشید.